Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Stalowa Sowa
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Paderewski

Laureaci i finaliści, stypendia edukacyjne, nagrody resortowe

Stypendyści Prezydenta Miasta Stalowa Wola 2018

Dnia 15 października 2018 roku w Bibliotece Międzyuczelnianej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów edukacyjnych przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli p. Lucjusza Nadbereżnego.  Stypendia otrzymali:

PAWEŁ WOŁEK, MATEUSZ KOPYTO, MATEUSZ TUREK, OLAF KISZKA, NORBERT SYCHTA, JAN BUKSIŃSKI, REMIGIUSZ DENDA, KAROLINA LABA, NATALIA SAGAN, NATALIA RUDNICKA , MARCEL DZIK

Podczas uroczystości Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowej Woli otrzymała pani Ewa Konieczny, a Medal KEN – pani Małgorzata Łach i pani Halina Madej.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych w roku szkolnym 2017/2018

Nasi uczniowie odnieśli liczne sukcesy w konkursach organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

Mateusz Kopyto VII C– LAUREAT Przedmiotowego Konkursu z Matematyki

Jan Buksiński VII C - FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Matematyki

Paweł Wołek VII C - FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Matematyki

Norbert Sychta VII C - FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Matematyki

Opiekunem dydaktycznym chłopców jest mgr Tomasz Szabat

 

Olaf Kiszka VII E -FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Języka Angielskiego

Opiekunem dydaktycznym Olafa jest mgr Małgorzata Paruch – Szegda

 

Mateusz Turek VI C LAUREAT Przedmiotowego Konkursu z Historii

Opiekunami dydaktycznymi Mateusza były mgr Elżbieta Goch oraz mgr Justyna Bieszczad - Kobza

 

Marcel Dzik VII C – LAUREAT Przedmiotowego Konkursu z Przyrody

Natalia Sagan VII C – FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Przyrody

Remigiusz Denda VII C – FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Przyrody

Karolina Laba VII C – FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Przyrody

Natalia Rudnicka VII C – FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Przyrody

Opiekunem dydaktycznym uczniów jest mgr Anna Adamska

Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
DSC07964
Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
Laureaci i finaliści konkursów interdyscyplinarnych
Wyróznieni w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Zdobywcy III miejsca oraz wyróznieni w Powiatowym Konkursie Ortograficznym i Powiatowym Konkursie Matematycznym
Laureaci konkursów plastycznych o szczeblu ogólnopolskim i powiatowym

Uroczyste podsumowanie wyników konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Kolejny raz możemy pochwalić się naszymi osiągnięciami. W tym roku jedenastu uczniów otrzymało stypendium prezydenta miasta. Są to laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych z historii, języka angielskiego, matematyki i przyrody. Dnia 13 października 2017 roku w Bibliotece Międzyuczelnianej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli p. Lucjusza Nadbereżnego.  A oto nasze diamenty:

PAWEŁ WOŁEK VII c, MARCEL LECH VII c, MATEUSZ TUREK VI c, OLAF KISZKA VII e, BUŁACZ DANIEL VII e, NORBERT SYCHTA VII, JAN BUKSIŃSKI VII C, REMIGIUSZ DENDA VII c, KAROLINA LABA VII c, NATALIA SAGAN VII c  i MARCEL DZIK VII c

Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów
Laureaci i finaliści konkursów

DO WAKACJI 2019 POZOSTAŁO

187

dni

21

godzin

60

minut

3

sekund

Najnowsze galerie