Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Wizyta księdza biskupa
Jubileusz 30-lecia szkoły
rozpoczęcie roku
Zerówka

Sport w szkole

Halowe Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne

Dnia 14 grudnia odbyły się  Halowe Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne w Mielcu

Podium wywalczyli uczniowie z naszej szkoły:

Bieg na 60 m

•       Krupa Kamila I m

•       Basińska Milena II m

Skok w dal

•        Basińska Milena I m

K. Grdeń 

Powiatowe Igrzyska Dzieci

Dnia 18 września 2019 r. odbyły się  Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce Indywidualnej.

Podium wywalczyli uczniowie z naszej szkoły:

•  Mucha Wiktoria I miejsce w skoku wzwyż;

•  Książek Piotr I miejsce w biegu na 60 m;

•  Świć Maksymilian I miejsce w rzucie piłeczką palantową;

•  Pomykała Adrian II miejsce w rzucie piłeczką palantową;

……………………………………………………………………………………………………………………………. 

Dnia 10 października 2019 r. odbyły się  Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych biegach Przełajowych dziewcząt

PSP nr 11 w Stalowej Woli zajęła III miejsce

Szkołę reprezentowały:

•  Mucha Wiktoria

•  Guz Oktawia

•  Chmielewska Karolina

•  Krawczyk Dominika

•  Laba Alicja

•  Basińska Milena

•  Pawelic Laura

•  Ambroszko Weronika

•  Krupa Kamila

•  Kuryś Klaudia

Krzysztof Grdeń 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: liga lekkoatletyczna - indywidualna

W czwartek, tj. 20.09.2018 r. reprezentacja klas VII-VIII naszej szkoły uczestniczyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: lidze lekkoatletycznej - indywidualnej. 

Zespół dziewcząt reprezentowały:
Sarna Zuzanna, Gawlas Iga,  Kowalski Kaja, Cygan Natalia, Drozdowicz Zuzanna, Iżewska Gabriela, Fajger Sara, Nowak Julia, Staszowska Wiktoria, Graboś Patrycja

Zespół chłopców reprezentowali:
Górski Jakub, Sudoł Jakub, Chwałka Oliwier, Janiec Oliwier, Żak Karol, Kufel Mateusz, Bródka Hubert, Drozd Gabryś, Maciejak Szymon, Bułacz Daniel, Stepura Łukasz

OSOBY, KTÓRE AWANSOWAŁY NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE - RZESZÓW 26.09.2018 r. to:
Iżewska Gabrysia - 600 m, Sarna Zuzia - pchniecie kulą, Cygan - Natalia 300 m, Drozd Gabryś - skok w dal.

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
Marek Kaczyński
n-l wych. fiz.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

22 V 2018 r. w Stalowej Woli odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zespół dziewcząt w składzie: Natalia Cygan, Zuzanna Drozdowicz, Barbara Dziura, Wiktoria Kalamarz, Wiktoria Kuryś, Pola Jagielska zajął III miejsce  z wynikiem 903 pkt.

Zespół chłopców w składzie: Jakub Taraszka, Gabriel Drozd, Michał Sołowiej, Tomasz Zieliński, Szymon Maciejak, Maksym Nowak zajął II miejsce z wynikiem 875 pkt.

Beata Rożek

Sukces dziewcząt i chłopców w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Pływaniu

Nasi uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w zawodach pływackich. 28 V 2018 r. w Krośnie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu drużynowym i indywidualnym.                              

W sztafecie 6 x 25 m. stylem dowolnym zespół dziewcząt w składzie: Golik Laura, Iżewska Gabriela, Kalamarz Wiktoria, Kosikowska Sara, Miazek Julia, Sudoł Anastazja zajął VIII miejsce z czasem 1,45.90  W pływaniu indywidualnym ogromny sukces odniosła Gabriela Iżewska – II miejsce (50 m. stylem klasycznym z czasem 0,38.47)

W sztafecie 6 x 25 zespół chłopców w składzie: Capała Michał, Hryniszyn Igor, Nowak Maksym, Oleksa Paweł, Sabat Filip, Siek Wojciech zajął VIII miejsce z czasem 1,37.25  W pływaniu indywidualnym również chłopcy wypadli bardzo dobrze: Paweł Oleksa – VI miejsce (50 m. stylem motylkowym z czasem 0,36.85), Maksym Nowak – VI miejsce (50 m. stylem grzbietowym z czasem 0,37.28), Michał Capała – IX miejsce (50 m. stylem motylkowym z czasem 0,39.00), Filip Sabat – X miejsce (50 m. stylem grzbietowym z czasem 0,40.82)

Beata Rożek

Osiągnięcia w międzyszkolnych igrzyskach dzieci

II miejsce w międzyszkolnych Igrzyskach Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt-  24.05.2018 r. w składzie: Pola Jagielska, Weronika Proszowska, Julia Pietrzak, Wiktoria Kuryś, Wiktoria Kalamarz, Kinga Kolano, Tatiana Piekarz, Alicja Surma, Martyna Ścisłowska, Kinga Grudzień, Maria Kiedrzyńska.

  resized__1500x843_DSC_0128

II miejsce w międzyszkolnych Igrzyskach Dzieci w konkursie "Baw się z nami" – 22.05.2018 r. w składzie: Pydych Roksana, Mucha Wiktoria, Guz Oktawia, Misztal Paulina, Światowiec Justyna, Kojder Kinga, Pintal Wiktor, Pawłowski Krzysztof, Drelich Bartosz, Kata Jakub, Serafin Kamil

  resized__600x1067_DSC_0124

P. Kowalczyk

 

Sukces chłopców w zawodach mini siatkówki

Drużyna chłopców w składzie: Gabriel Drozd, Bartosz Fietko, Karol Fila, Karol Głowacki, Jakub Górski, Michał Pamuła, Jakub Taraszka, Mateusz Ziółkowski reprezentowała szkołę w zawodach mini siatkówki zajmując II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini piłce siatkowej chłopców (20 II 2018r .) 

Beata Rożek

Sukces dziewcząt w zawodach mini siatkówki

Dziewczęta w składzie: Karolina Czarnecka, Maja Czarnecka, Zuzanna Drozdowicz, Barbara Dziura, Laura Golik, Gabriela Iżewska, Pola Jagielska, Róża Kiełb reprezentowały szkołę dwukrotnie  w zawodach mini siatkówki zajmując kolejno:

·         I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini piłce siatkowej dziewcząt (14 II 2018 r.)

·         II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Mini piłce siatkowej dziewcząt (22 III 2018 r.)

Beata Rożek 

piłka siatkowa dziewcząt

Sukces dziewcząt i chłopców w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Pływaniu

        27 IV 2018 r. w Nowej Sarzynie uczniowie reprezentowali szkołę w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu.                              

W sztafecie 6x25 m. stylem dowolnym zespół dziewcząt w składzie: Golik Laura, Iżewska Gabriela, Kalamarz Wiktoria, Kosikowska Sara, Miazek Julia, Sudoł Anastazja zajął I miejsce. W pływaniu indywidualnym ogromny sukces odniosły: Gabriela Iżewska – I miejsce (50 m. stylem klasycznym) oraz  Anastazja Sudoł – II miejsce (50 m. stylem motylkowym).

W sztafecie zespół chłopców w składzie: Capała Michał, Fietko Bartłomiej, Nowak Maksym, Oleksa Paweł, Sabat Filip, Siek Wojciech zajął I miejsce. W pływaniu indywidualnym również chłopcy wypadli bardzo dobrze: Paweł Oleksa – II miejsce i Michał Capała – III miejsce (50 m. stylem motylkowym), Wojciech Siek – II miejsce (50 m. stylem klasycznym).

Beata Rożek
pływanie chłopców
pływanie dziewcząt

Sukces dziewcząt w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w drużynowych biegach przełajowych

imag0086

Uczennice naszej szkoły zdobyły IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt: Wiktoria Kuryś, Wiktoria Kalamarz, Natalia Cygan, Zuzanna Drozdowicz, Anastazja Sudoł, Gabriela Iżewska.

Gratulacje

P. Kowalczyk

Sukcesy sportowe naszych uczniów - rok 2017/2018

1. Dziewczęta w składzie: Martyna Ciurysek, Natalia Cygan, Gabriela Iżewska, Pola Jagielska, Wiktoria Kalamarz, Kaya Kowalski, Amelia Kubica, Wiktoria Kuryś, Agnieszka Popek, Weronika Proszowska, Anastazja Sudoł  reprezentowały szkołę trzykrotnie  w zawodach lekkoatletycznych zajmując kolejno:

·         I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – 10x800 m. (4 X 2017 r.)

·         I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – 10x800 m. (11 X 2017 r.)

·         IX miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – 10x800 m. (19 X 2017 r.)

 

2. Drużyna chłopców w składzie: Marcel Lech, Jan Łopatka, Karlik, Mateusz Kopyto, Olaf Kiszka, Marcin Rączka, Jakub Sudoł, Norbert Sychta, Jakub Wermiński, Wojciech Ziarno reprezentowała szkołę pięciokrotnie w zawodach koszykówki zajmując kolejno:

·         I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (16, 17 XI 2017 r.)

·         I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców  (30 XI 2017 r.)

·         II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (18 XII 2017 r.)

·         II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (8 I 2018 r.)

 

3. Drużyna chłopców w składzie: Pikuła Karol, Barwiński Filip, Krasnowski Wiktor, Grzegorczyk Mateusz, Chmiel Aleksander, Cholewa Piotr, Dudziński Marcin, Krawczyk Michał, Miazek Maksymilian, Nowak Maksym, Różański Mikołaj, Paleń Bartosz, Babicki Franciszek reprezentowała szkołę na 21 Turnieju mini koszykówki, organizowanym przez CSM „Kuźnia Koszykówki”. Chłopcy zajęli II miejsce na dziewięć drużyn.

 

4. Drużyna chłopców w składzie: Pikuła Karol, Barwiński Filip, Krasnowski Wiktor, Chmiel Aleksander, Krawczyk Michał, Capała  Michał, Nowak Maksym, Zieliński Tomasz, Różański Mikołaj  reprezentowała szkołę na Miejskich Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej. Chłopcy zajęli III miejsce. 

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO

277

dni

6

godzin

52

minut

38

sekund

Najnowsze galerie