Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w drużynowych biegach przełajowych – kat. dziewcząt.
PSP nr 11 zajęła VIII miejsce.
Skład drużyny:
Milena Basińska
Kamila Krupa
Agata Kozak
Karolina Kozak
Julia Kalamarz
Roksana Pydych
Organizator: Podkarpacki wojewódzki szkolny związek sportowy w Rzeszowie.
Termin: 21 kwiecień 2022 r.
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej
W drużynowych biegach przełajowych – kat. dziewcząt.
PSP nr 11 zajęła I miejsce.
Skład drużyny:
Natalia Pydych
Weronika Ambroszko
Weronika Brzyska
Karolina Brzyska
Julia Kurowska
Organizator: Podkarpacki wojewódzki szkolny związek sportowy w Rzeszowie.
Termin: 21 kwiecień 2022 r.
Miejsce: Kolbuszowa.
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej
W biegach przełajowych – kat. dziewcząt.
Natalia Pydych zajęła I miejsce
Organizator: Podkarpacki wojewódzki szkolny związek sportowy w Rzeszowie.
Termin: 21 kwiecień 2022 r.
Miejsce: Kolbuszowa.
Opiekunowie: Krzysztof Grdeń, Paulina Kowalczyk.
Milena Basińska zajęła I miejsce w biegu na 60 m
Kamila Krupa zajęła IV miejsce w biegu na 60
Organizator: Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy, Rzeszów 28.09.20021
Gratuluję.
Krzysztof Grdeń
Dnia 14 grudnia odbyły się Halowe Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne w Mielcu
Podium wywalczyli uczniowie z naszej szkoły:
Bieg na 60 m
• Krupa Kamila I m
• Basińska Milena II m
Skok w dal
• Basińska Milena I m
K. Grdeń
Dnia 18 września 2019 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce Indywidualnej.
Podium wywalczyli uczniowie z naszej szkoły:
• Mucha Wiktoria I miejsce w skoku wzwyż;
• Książek Piotr I miejsce w biegu na 60 m;
• Świć Maksymilian I miejsce w rzucie piłeczką palantową;
• Pomykała Adrian II miejsce w rzucie piłeczką palantową;
…………………………………………………………………………………………………………………………….
Dnia 10 października 2019 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych biegach Przełajowych dziewcząt
PSP nr 11 w Stalowej Woli zajęła III miejsce
Szkołę reprezentowały:
• Mucha Wiktoria
• Guz Oktawia
• Chmielewska Karolina
• Krawczyk Dominika
• Laba Alicja
• Basińska Milena
• Pawelic Laura
• Ambroszko Weronika
• Krupa Kamila
• Kuryś Klaudia
Krzysztof Grdeń
20 III 2019 r. w Nowej Sarzynie uczniowie reprezentowali szkołę w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu.
W sztafecie 6x25 m. stylem dowolnym zespół chłopców w składzie: Capała Michał, Gryz Jakub, Hryniszyn Igor, Nowak Maksym, Oleksa Paweł, Sabat Filip, Siek Wojciech zajął I miejsce. W pływaniu indywidualnym ogromny sukces odnieśli chłopcy: Paweł Oleksa – I miejsce i Jakub Gryz – II miejsce (50m. stylem dowolnym), Michał Capała – I miejsce (50 m. stylem motylkowym), Wojciech Siek – I miejsce, Igor Hryniszyn – II miejsce i Filip Sabat – III miejsce (50 m. stylem klasycznym) oraz Maksym Nowak – I miejsce (50 m. stylem grzbietowym). W sztafecie zespół dziewcząt w składzie: Ambroszko Weronika, Kalamarz Wiktoria, Kosikowska Sara, Kozak Agata, Latawiec Paulina, Światowiec Joanna zajął IX miejsce. W pływaniu indywidualnym również wypadła bardzo dobrze Kalamarz Wiktoria – II miejsce (50 m. stylem klasycznym). Drużyna chłopców zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego.
Beata Rożek
W czwartek, tj. 20.09.2018 r. reprezentacja klas VII-VIII naszej szkoły uczestniczyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: lidze lekkoatletycznej - indywidualnej.
Drużyna chłopców w składzie: Gabriel Drozd, Bartosz Fietko, Karol Fila, Karol Głowacki, Jakub Górski, Michał Pamuła, Jakub Taraszka, Mateusz Ziółkowski reprezentowała szkołę w zawodach mini siatkówki zajmując II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini piłce siatkowej chłopców (20 II 2018r .)
Beata RożekDziewczęta w składzie: Karolina Czarnecka, Maja Czarnecka, Zuzanna Drozdowicz, Barbara Dziura, Laura Golik, Gabriela Iżewska, Pola Jagielska, Róża Kiełb reprezentowały szkołę dwukrotnie w zawodach mini siatkówki zajmując kolejno:
· I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini piłce siatkowej dziewcząt (14 II 2018 r.)
· II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Mini piłce siatkowej dziewcząt (22 III 2018 r.)
Beata Rożek
27 IV 2018 r. w Nowej Sarzynie uczniowie reprezentowali szkołę w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu.
W sztafecie 6x25 m. stylem dowolnym zespół dziewcząt w składzie: Golik Laura, Iżewska Gabriela, Kalamarz Wiktoria, Kosikowska Sara, Miazek Julia, Sudoł Anastazja zajął I miejsce. W pływaniu indywidualnym ogromny sukces odniosły: Gabriela Iżewska – I miejsce (50 m. stylem klasycznym) oraz Anastazja Sudoł – II miejsce (50 m. stylem motylkowym).
W sztafecie zespół chłopców w składzie: Capała Michał, Fietko Bartłomiej, Nowak Maksym, Oleksa Paweł, Sabat Filip, Siek Wojciech zajął I miejsce. W pływaniu indywidualnym również chłopcy wypadli bardzo dobrze: Paweł Oleksa – II miejsce i Michał Capała – III miejsce (50 m. stylem motylkowym), Wojciech Siek – II miejsce (50 m. stylem klasycznym).
Beata RożekDziewczęta z naszej szkoły w składzie: Kalamarz Wiktoria, Kolano Kinga, Chruściel Lena, Czajka Karolina, Góreczny Oliwia, Kiedrzyńska Maria, Kuryś Wiktoria, Piekarz Tatiana, Pietrzak Julia, Popek Agnieszka, Proszowska Weronika i Surma Alicja zajęły IV miejsce w Igrzyskach Dzieci w MINI KOSZYKÓWCE
Gratulacje!
P. Kowalczyk
1. Dziewczęta w składzie: Martyna Ciurysek, Natalia Cygan, Gabriela Iżewska, Pola Jagielska, Wiktoria Kalamarz, Kaya Kowalski, Amelia Kubica, Wiktoria Kuryś, Agnieszka Popek, Weronika Proszowska, Anastazja Sudoł reprezentowały szkołę trzykrotnie w zawodach lekkoatletycznych zajmując kolejno:
· I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – 10x800 m. (4 X 2017 r.)
· I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – 10x800 m. (11 X 2017 r.)
· IX miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – 10x800 m. (19 X 2017 r.)
2. Drużyna chłopców w składzie: Marcel Lech, Jan Łopatka, Karlik, Mateusz Kopyto, Olaf Kiszka, Marcin Rączka, Jakub Sudoł, Norbert Sychta, Jakub Wermiński, Wojciech Ziarno reprezentowała szkołę pięciokrotnie w zawodach koszykówki zajmując kolejno:
· I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (16, 17 XI 2017 r.)
· I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (30 XI 2017 r.)
· II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (18 XII 2017 r.)
· II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców (8 I 2018 r.)
3. Drużyna chłopców w składzie: Pikuła Karol, Barwiński Filip, Krasnowski Wiktor, Grzegorczyk Mateusz, Chmiel Aleksander, Cholewa Piotr, Dudziński Marcin, Krawczyk Michał, Miazek Maksymilian, Nowak Maksym, Różański Mikołaj, Paleń Bartosz, Babicki Franciszek reprezentowała szkołę na 21 Turnieju mini koszykówki, organizowanym przez CSM „Kuźnia Koszykówki”. Chłopcy zajęli II miejsce na dziewięć drużyn.
4. Drużyna chłopców w składzie: Pikuła Karol, Barwiński Filip, Krasnowski Wiktor, Chmiel Aleksander, Krawczyk Michał, Capała Michał, Nowak Maksym, Zieliński Tomasz, Różański Mikołaj reprezentowała szkołę na Miejskich Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej. Chłopcy zajęli III miejsce.
93
dni
20
godzin
12
minut
47
sekund