Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Stalowa Sowa
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Paderewski

Wyniki konkursów

Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych w roku szkolnym 2018/2019

Fotorelacja z  VII Regionalnego Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt.”Rodzina daleka i bliska” 

KATARZYNA DRĄG, KLASA VIIB – WYRÓŻNIENIE W XVI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM DZIECI I MŁODZIEŻY „TĘCZOWY KALENDARZ”; ORG.: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W TYCHACH

 

SONIA FELCZAK, KLASA VA – III MIEJSCE  W KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z TERENU STALOWEJ WOLI - „ ZOSTAŃ HONOROWYM DAWCĄ KRWI”, ORG.: POLSKI CZERWONY KRZYŻ ZARZĄD REJONOWY W STALOWEJ WOLI

WIKTORIA ŻURAW, KLASA VIA – WYRÓŻNIENIE W VII REGIONALNYM BIENNALE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - „ RODZINA DALEKA I BLISKA”, ORG.: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, GORZÓW WIELKOPOLSKI

 ANNA RAK, KLASA VIIDNAGRODA RÓWNORZĘDNA W POWIATOWYM KONKURSIE „BEZPIECZNE WAKACJE 2018”,  ORGANIZATOR: KOMENDA POLICJI W STALOWEJ WOLI

 

WIKTOR KRASNOWSKI, KLASA VIB - NAGRODA RÓWNORZĘDNA W POWIATOWYM KONKURSIE „BEZPIECZNE WAKACJE 2018”, ORGANIZATOR: KOMENDA POLICJI W STALOWEJ WOLI

SEAN GERAGHTY, KLASA IVI MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „TAK WIDZĘ MUZYKĘ”, ORGANIZATOR: MDK W STALOWEJ WOLI ORAZ FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY „AMADEUSZ”

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO MIEJSKIEJ WYSTAWY PLASTYCZNEJ  ORGANIZOWANEJ W RAMACH FESTIWALU IM. JANINY GARSCI: OLAF ŁYKO, NATALIA ŁYDA, ZUZANNA BEDNARZ, JAKUB TABOR, MAKSYM NOWAK, WIKTORIA KALAMARZ, MACIEJ PIRÓG; ORGANIZATOR: MDK W STALOWEJ WOLI ORAZ FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY „AMADEUSZ”.

 

Dyplomy naszych uczniów za osiągnięcia w konkursach plastycznych

Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki
Dyplomy uczniów z plastyki

Co będzie produkować HSW w 2038 roku?

29 kwietnia w MDK w Stalowej Woli odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie plastycznym dla uczniów stalowowolskich szkół  podstawowych „Co będzie produkować HSW w 2038 roku?”.

I miejsce zajęła Gabrysia Kołodziej z klasy IVe, a wyróżnienie otrzymała Zuzia Watras z klasy IVa

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Konieczny 

Co będzie produkować HSW w 2038 roku?
Co będzie produkować HSW w 2038 roku?
Co będzie produkować HSW w 2038 roku?
Co będzie produkować HSW w 2038 roku?
Co będzie produkować HSW w 2038 roku?
Co będzie produkować HSW w 2038 roku?
Co będzie produkować HSW w 2038 roku?

Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych

MAJA CZARNECKA WYRÓŻNIENIE

W III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „PEJZAŻE”

ORG.: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W BARTOSZYCACH 

GABRIELA SZEGDA,  – KLASA VIB  – WYRÓŻNIENIE

W III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „KWIAT DZIEŁEM DOSKONAŁYM – KWIATY CHRONIONE”;

ORGANIZATOR: SKORPION POLKOWICE. POLKOWICKIE STOWARZYSZENIE SPORTU I i AKTYWNEJ REHABILITACJI, SZKOŁA PODSTAWOWA  NR3 IM. ARKADEGO FIEDLERA  W POLKOWICACH

CONRAD TOKARSKI, KLASA IVE - WYRÓŻNIENIE

W VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „JAN PAWEŁ II PRZYJACIEL SPORTU I OLIMPIZMU”;

ORG.: WOJEWÓDZKI OŚRODEK KULTURY W LUBLINIE , SP 23 W LUBLINIE

ALEKSANDER  MOKRZYSZEWSKI, KLASA IV – WYRÓŻNIENIE

XII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ORIGAMI; ORGANIZATOR: PSP 7 W STALOWEJ WOLI

WIKTORIA KONEFAŁ – WYRÓŻNIENIE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE „DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM”;

ORG.: FUNDACJA DOBROCZYNNA „Z SERCA DLA SERCA”

 

FILIP SABAT – NAGRODA

WIKTORIA NIKOLAS - LAUREAT

JAN BUKSIŃSKI - LAUREAT

BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA - LAUREAT

WERONKA CIUPAK - LAUREAT

GABRIELA KOŁODZIEJ - LAUREAT W

MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „BALONY NAD STALOWĄ WOLĄ”; ORG.: STALOWOWOLSKI KLUB BALONOWY, GMINA STALOWA WOLA

 

BARTOSZ WARCHOŁ, KLASA IVC – II MIEJSCE

ALEKSANDRA WIĄCEK, KLASA VA – WYRÓŻNIENIE

MARCIN DUDZIŃSKI, KLASA VB – WYRÓŻNIENIE

KAROLINA PRUCHNICKA, KLASA VIA – WYRÓŻNIENIE

W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM „EKO-BAJKA”;

ORG. PREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI, MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. M. WAŃKOWICZA W STALOWEJ WOLI

 

GABRIELA KOŁODZIEJ, KLASA IVE - I MIEJSCE

ZUZANNA WATRAS, KLASA IVA - WYRÓŻNIENIE

W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „CO BĘDZIE PRODUKOWAĆ HSW W 2038 ROKU?”; ORG. HSW, MDK W STALOWEJ WOLI

 

MARCIN ZARĘBA, KLASA IVC – WYRÓŻNIENIE

MARCIN DUDZIŃSKI, KLASA VB – WYRÓŻNIENIE

JAKUB BEŁZAK, KLASA IVD – WYRÓŻNIENIE

WERONIKA GADOMSKA, KLASA IVB – WYRÓŻNIENIE

BARTOSZ PALEŃ, KLASA VC – WYRÓZNIENIE

ALICJA SURMA, KALSA VA – WYRÓŻNIENIE

W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „NOWOCZESNA WIEŚ”;

ORG. ARIMR W STALOWEJ WOLI ORAZ DYREKCJA PSP11 W STALOWEJ WOLI.

 

GABRIELA BAREŁA, KLASA VIIB – I MIEJSCE

W MIEJSKIM TURNIEJU SZKÓŁ O PUCHAR PREZYDENTA W KATEGORII: PLAKAT;

 

NATALIA ŻURAWSKA, KLASA VI A - I MIEJSCE

SONIA FELCZAK, KLASA IVA - II MIEJSCE

STEFAN STEC, KLASA VC - WYRÓŻNIENIE

W KONKURSIE PLASTYCZNYM „KREW DAREM ŻYCIA”, BĘDĄCYM CZĘŚCIĄ COROCZNEJ AKCJI ZARZĄDU ODDZIAŁU REJONOWEGO POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W STALOWEJ WOLI.

 

MAJA PACHOLEC, KL. IV C - WYRÓŻNIENIE

W KONKURSIE PLASTYCZNYM „POMAGANIE JEST COOL!” ZORGANIZOWANYM W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ MIEJSKIEGO PROJEKTU „ORGANIZACJA I PROMOCJA WOLONTARIATU – WOLONTARIAT DLA KAŻDEGO”

 

SZKOLNE KONKURSY

„MOJA SZKOŁA 11 MA 30 LAT”

W KATEGORII KLAS IV-V:

I    miejsce    WIKTOR KRASNOWSKI, VB

II    miejsce    GABRIELA KŁODZIEJ, IVE, KAROLINA SURMA, IVA

III    miejsce  SONIA FELCZAK, IVA

WYRÓŻNIENIA:

MAGDALENA BIESZCZAD, IVC; RAFAŁ MAKAROWSKI, IVD; WIKTORIA KONEFAŁ, IVD; MARCIN DUDZIŃSKI, VB; WIKTOR LUDIAN, IVA

 

W KATEGORII KLAS VI-VII

I    miejsce  KAROLINA LABA, VIIC; KATARZYNA DRĄG, VIB

II    miejsce    MIKOŁAJ MĄCZKA, VIIC; PATRYCJA GRZECH, VIIA

III    miejsce    ALEKSANDRA BRZEZIŃSKA; VIIA, JAN BUKSIŃSKI, VIIC

WYRÓŻNIENIA: NATALIA ŁYDA, VIA, GABRIELA SZEGDA, VIB,

JULIA KUBACKA, VIB

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ PSP11

„NAJPIĘKNIEJSZA KAPLICZKA MATKI BOŻEJ”

NAGRODY RÓWNORZĘDNE:

ŁUCJA DĘBSKA, KLASA IB

WIKTORIA KONEFAŁ, KLASA IVD

PIOTR JASKÓLSKI, KLASA VA

ADAM SOWA, KLASA IVA

MARCIN DUDZINSKI, KALSA VB

 

WYRÓŻNIENIA:

GOLIK LAURA, KLASA VID

KONRAD KARCZ, KLASA IVD

LEON PAWŁOWSKI, KLASA IIIF

FRANCISZEK KOSMALA, KLASA IC

LAURA SZKLANY, KLASA IIA

DAMIAN LABA, KLASA IID

 

 

OBRAZY 27 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ZAKWALIFIKOWANO DO MIEJSKIEJ WYSTAWY PRAC PLASTYCZNYCH MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH W MDK PT.: „TAK WIDZĘ MUZYKĘ”, BĘDĄCEJ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU IM. JANINY GARŚCI:

1. Blanka Główka, klasa 4c

2. Amelia Kubica, klasa 6a

3. Alicja Kubicka, klasa 7b

4. Karolina Surma, klasa 4a

5. Michał Krawczyk, klasa 5b

6. Karolina Laba, klasa 7c

7. Pola Jagielska, klasa 6a

8. Natalia Ziarno, klasa 4a

9. Hania Pikula, klasa 7b

10. Zuzanna Nakielny, klasa 7b

11.Ola Grabowska, klasa 5c

12. Marcel Lech, klasa 7c

13. Piotr Jaskólski, klasa 5a

14. Jakub Bednarczyk, klasa 5c

15. Alicja Szczępek, klasa 4a

16. Natalia Rudnicka, klasa 7c

17. Julia Wtorek, klasa 6a

18. Lena Chruściel, klasa 5b

19. Patryk Pryciak, klasa 4e

20. Małgosia Król, klasa 6a

21. Wiktoria Konefał, klasa 4d

22. Asia Oczkowska, klasa 4a

23. Monika Brodziak, klasa 6a

24. Zosia Kosmala, klasa 4d

25. Gabriela Szegda, klasa 6b

26. Paweł Oleksa, klasa 5b

27. Franciszek Babicki, klasa 5c

ORGANIZATOR: FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY „AMADEUSZ”

ORAZ MDK W STALOWEJ WOLI

            

  • Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :-) 

    E. Konieczny 

Konkurs plastyczny "Tak widzę muzykę"

Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
13

Krew darem życia

Z przyjemnością informujemy, ze laureatami miejskiego konkursu plastycznego „Krew darem życia”,  którego organizatorem był stalowowolski oddział PCK  zostali:

 

Natalia Żurawska, klasa VIA – I miejsce w kategorii klas V-VII
Sonia Felczak, klasa IVA – II miejsce w kategorii klas I – IV
Stefan Stec, klasa VC – Wyróżnienie w kategorii klas V-VII

Wystawę nagrodzonych plakatów można obejrzeć w MDK.

Zwycięzcom serdecznie gratuluję,  zaś wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję  za  wielkie zaangażowanie,  jednocześnie życzę nowych, twórczych pomysłów oraz powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach.

Ewa Konieczny 

Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia
Krew darem życia

Międzyszkolny konkurs plastyczny

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego dla dzieci szkół podstawowych „Najpiękniejsza Kapliczka Matki Bożej”
W kategorii klas I – III 
I miejsce - Grzegorz Sobkiewicz, Klasa Ib, PSP 12 
II miejsce – Kacper Mrós, Klasa II e, PSP 7 
III miejsce - Leon Pawłowski, Klasa I f, PSP 11 
Wyróżnienia: Gabriela Bernaś, klasa I a, PSP 7; Damian Laba, klasa Ic, PSP 11; Jakub Szarama, klasa I c, PSP 7; Aleksandra Chachura, klasa I c, PSP ;7
W kategorii klas IV-VI 
I miejsce - Aleksandra Więckowicz, Klasa VI a, PSP 11
II miejsce - Aleksandra Korniak, klasa V b, PSP 11; Mikołaj Mączka, klasa V c, PSP 11; 
III miejsce - Małgorzata Sobkiewicz, klasa VI a, PSP 12 
Wyróżnienia: Amelia Zbrzeźna, klasa VI a, PSP 11; Maria Sowa, klasa VI a, PSP 11; Emilia Świerkowska, klasa IV b, PSP 11; Mateusz Król, ZSS 6; Ewa Szczypek, klasa VI a, PSP 11.
Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy nowych, twórczych pomysłów!

DO WAKACJI 2019 POZOSTAŁO

187

dni

23

godzin

12

minut

46

sekund

Najnowsze galerie