25 maja 2018 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im.Szarych Szeregów w Stalowej Woli obchodziła swoje 30-lecie istnienia. Jubileusz rozpoczął się o godzinie 9.00 mszą świętą w kościele  pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli. Część oficjalna odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Uroczystości rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły na scenę i odśpiewaniem hymnu Polski i hymnu szkoły pt. „Bierz przykład z Rudego”. Następnie uczniowie i nauczyciele przeprowadzili zebranych przez podróż po historii Jedenastki,  sukcesach i osiągnięciach szkoły na przestrzeni 30 lat. Scenariusz części artystycznej pt. „Bajka o Jedenastce“ opracowała pani Katarzyna Pisera a oprawę muzyczną zapewniły chóry „Mały Cantus” i „Puellarum Cantus” pod jej kierownictwem. Na uroczystość przybyło wielu gości, absolwentów szkoły, emerytowanych pracowników, rodziców i uczniów. Zaproszeni goście na ręce dyrektora szkoły złożyli gratulacje i jubileuszowe nagrody.  Na zakończenie dyrektor szkoły pani Joanna Niwierska podziękowała wszystkim za wspólne przeżywanie uroczystości jubileuszowych.

Reportaż i zdjęcia z uroczystości znajdują się:

UWAGA!

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem jeszcze raz części artystycznej z uroczystości Jubileuszu 30-lecia szkoły zapraszamy 12 czerwca 2018 r. o godzinie 17.00 do Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Wstęp wolny