Akcje charytatywne proponowane przez Szkolną Radę Wolontariatu

1. CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ - I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”. Celem konkursu jest uczenie młodzieży ze szkół podstawowych bezinteresownej pomocy (wolontariat) potrzebującym we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji. Konkurs trwa od 1.10. 2020 r. do 15.01.2021 r.
Więcej szczegółów znajdziecie u pedagoga i psychologa szkolnego oraz w załączniku 1.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w/w konkursie!

2. CHOINKI JEDYNKI 2020
Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym "Choinki Jedynki", w którym można brać udział do 18.11.2020r. Następnie wybrane prace będą licytowane na antenie Polskiego Radia Program 1. Dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku oraz u pedagoga i psychologa szkolnego.
Rada Wolontariatu