Dary serca

„Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Wielkimi krokami nadchodzi Międzynarodowy Dzień Dziecka, jednak może nie dotrzeć do wszystkich …...

Nasza szkoła organizuje kolejny raz zbiórkę „darów serca”.
Celem przedsięwzięcia jest wsparcie najmłodszych  Polaków i ich rodzin mieszkających na Ukrainie.

Zapraszamy wszystkich  Uczniów, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników naszej Szkoły  do akcji mającej
na celu pozyskanie darów, które zostaną rozdysponowane wśród dzieci mieszkających na Ukrainie.
Zbieramy zabawki i słodycze, przybory szkolne a także długotrwałe artykuły spożywcze (cukier, mąka, kawa, herbata, olej, konserwy itp.) i środki czystości.

Każdy może  przynieść dowolną rzecz według własnych możliwości, nie oczekujemy rzeczy wielkich,
lecz prosimy o „dary serca”.
Akcja w naszej szkole  trwa do 20.05.2019 r. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tą akcję.

Rada Wolontariatu