Dzień św. Patryka w naszej szkole

Dnia 15 marca, "zazieleniło się" na korytarzach naszej szkoły. Tego dnia obchodziliśmy bowiem Dzień Świętego Patryka. Celem obchodów tego święta, było przybliżenie uczniom zagadnień związanych z kulturą, tradycją, historią oraz geografią fizyczną Republiki Irlandii i całej wyspy oraz pogłębienie znajomości języka angielskiego w zakresie słownictwa związanego z Dniem Świętego Patryka. Nasi uczniowie mieli na sobie ubrania w kolorze zielonym, co zostało uwiecznione na zdjęciach. Dodatkowo uczniowie klas 1a,1c,1d,2a,oraz 2b brali udział w klasowych konkursach na najpiękniejszy symbol Irlandii. Zwycięzcy zostali nagrodzeni upominkami oraz dyplomami. Tegoroczne obchody Dnia św. Patryka można uznać za udane.

Anna Bat