Klub Młodego Programisty

Chcesz nauczyć się podstaw programowania i przy tym dobrze się bawić? Dołącz do Klubu Młodego Programisty online! Bezpłatne warsztaty odbywają się w dwóch grupach wiekowych w każdy poniedziałek. Zapraszamy do udziału!

Kolorowa grafika z ilustracją chłopca z laptopem i robotem. Na dole po lewo tekst "#zostańwdomu i programuj"
Jak dołączyć do zajęć?
Aby rozpocząć przygodę z programowaniem wystarczy komputer lub telefon z dostępem do internetu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w dwóch grupach wiekowych:

Uczniowie klas 1-3, godz. 17.00
Uczniowie klas 4-6, godz. 18.15
Wstęp do webinarów jest możliwy za pośrednictwem kanału Klubu Młodego Programisty na Facebooku: https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl/live/

Nagrania ze wszystkich lekcji publikowane są w internecie, tak aby każdy w dowolnej chwili mógł je odtworzyć.

Nauka kodowania online
Zajęcia prowadzone w Klubie Młodego Programisty uczą kompetencji przydatnych nie tylko podczas ćwiczeń z kodowania czy programowania, ale i w codziennym życiu. Rozwijają kreatywność, uczą analitycznego myślenia i wytrwałości.
Lekcje prowadzą profesjonalni trenerzy używając w ich trakcie m.in. maty do kodowania czy wirtualnych puzzli.
Warsztaty z programowania odbywającz się w ramach drugiej edycji Klubu Młodego Programisty online, przygotowanego przez Cyfryzację KPRM we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Obecny cykl warsztatów potrwa do 7 grudnia.
Szczegóły akcji dostępne są na stronie: www.gov.pl/web/cyfryzacja/zostanwdomu-i-poprogramuj oraz www.klubmlodegoprogramisty.pl.
Zachęcamy do wzięcia udziału!
#zostańwdomu i poprogramuj!