Kolejne sukcesy naszych uczniów w sporcie

SUKCES DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI W PŁYWANIU

27 IV 2018 r. w Nowej Sarzynie uczniowie reprezentowali szkołę w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu.

W sztafecie 6x25 m. stylem dowolnym zespół dziewcząt w składzie: Golik Laura, Iżewska Gabriela, Kalamarz Wiktoria, Kosikowska Sara, Miazek Julia, Sudoł Anastazja zajął I miejsce. W pływaniu indywidualnym ogromny sukces odniosły: Gabriela Iżewska – I miejsce (50 m. stylem klasycznym) oraz  Anastazja Sudoł – II miejsce (50 m. stylem motylkowym).

W sztafecie zespół chłopców w składzie: Capała Michał, Fietko Bartłomiej, Nowak Maksym, Oleksa Paweł, Sabat Filip, Siek Wojciech zajął I miejsce.

W pływaniu indywidualnym również chłopcy wypadli bardzo dobrze: Paweł Oleksa – II miejsce i Michał Capała – III miejsce (50 m. stylem motylkowym), Wojciech Siek – II miejsce (50 m. stylem klasycznym) oraz Maksym Nowak - II miejsce i Filip Sabat - IV miejsce (50 m. stylem grzbietowym).

Beata Rożek
pływanie dziewczat