Komunikat

W dniach 15-17 kwietnia 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli odbędzie się egzamin ósmoklasisty, w związku z tym są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1-7.

W dniach trwania egzaminów uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły na godzinę 8.30.

Przypominamy o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości (legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego) oraz sprawnych dwóch na czarno piszących długopisów.

Na salę egzaminacyjną obowiązuje zakaz wnoszenia telefonów komórkowych i innych urządzeń zakłócających przebieg egzaminu. Dopuszczalne jest wniesienie małej wody mineralnej.

W związku z egzaminami szkoła zapewnia opiekę dzieciom korzystającym ze świetlicy szkolnej.

Bardzo prosimy, aby w godzinach 9.00-11.30 na terenie szkoły zachować ciszę.

W związku z występującą zaraz po egzaminie ósmoklasisty przerwą świąteczną w dniach 18 i 23 kwietnia br. szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze.

W dniach 15-23 kwietnia br. stołówka szkolna nie funkcjonuje.

Dyrekcja szkoły