KONKURS DLA KLAS VII „CIAŁO CZŁOWIEKA I JEGO ZDROWIE”

3 czerwca podczas pikniku szkolnego odbył się drugi etap szkolnego konkurs dla klas VII „Ciało człowieka i jego zdrowie”.  Wzięło w nim udział 8 uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów  w pierwszym, pisemnym etapie konkursu. Ten etap miał formę turnieju. Składał się z 4 rund i odbył się na sali gimnastycznej, w obecności klas VII i ich wychowawców oraz komisji konkursowej składającej się z  pani dyrektor  Lucyny Goc i nauczycielki biologii pani Wioletty Budkowskiej- Kozak. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą na temat narządów i układów narządów budujących ciało człowieka oraz profilaktyki chorób.

Wyniki konkursu:

I  miejsce – Klara Świątek

II miejsce – Martyna Drzymała

III miejsce – Monika Brodziak

Podczas turnieju  rozstrzygnięty został również  konkurs plastyczny dla klas VII „Jak dbam o zdrowie?”

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce – Natalia Cygan

II miejsce – Małgorzata Król

III miejsce – Julia Kotwica

Wyróżnienie – Natalia Łyda i Oliwia Burak

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator konkursu

Wioletta Budkowska-Kozak