Najpiękniejsza ozdoba świąteczna

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS IV-VII

NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA

CELE:

reaktywowanie tradycji tworzenia ozdób choinkowych w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, przypomnienie symboliki świąt, wykorzystanie zbiorów biblioteki jako inspiracji do tworzenia ozdób, rozbudzanie i rozwijanie dziecięcej kreatywności.

ZASADY KONKURSU

Tematem konkursu są stroiki oraz ozdoby bożonarodzeniowe. Do wykonania prac można wykorzystać różnego rodzaju materiały - zgodnie z własnymi upodobaniami. Wielkość dowolna. Prace należy czytelnie podpisać. Każda ozdoba powinna być też zaopatrzona w zawieszkę (np. sznureczek, wstążkę, itp.) oraz opakowanie zabezpieczające przed zniszczeniem. Oceny prac dokona jury w składzie:  dyrekcja PSP11, SU oraz przedstawiciele szkolnego wolontariatu.

Kryteria oceny:
– pomysłowość i oryginalność pracy,

– dobór materiałów,
– dekoracyjność, kolorystyka, estetyka wykonania,

– stopień trudności.

Prace należy składać do dnia 11 grudnia 2018 r. w sali "0".

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpi do dnia 21 grudnia 2017 r. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z uznaniem przez jej autora warunków niniejszego regulaminu.

Serdecznie zapraszamy !!!