Plebiscyt "Nauczyciel na medal"

Plebiscyt
W sobotę, podczas konferencji podsumowującej działania "Szkoła dla Niepodległej" w G2A Arena w Jasionce, wręczono nagrody zwycięzcom plebiscytu "Nauczyciel na medal". To już druga edycja plebiscytu pod honorowym patronatem Anny Schmidt-Rodziewicz Posła na Sejm RP, Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia i Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch.
Podczas gali zorganizowanej przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli, nagrody odebrali zwycięzcy zarówno powiatowego, jak i wojewódzkiego etapu. Zwyciężczynią etapu powiatowego - powiatu stalowowolskiego została pani Katarzyna Sądej, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, obecnie wychowawczyni klasy I C, która od lat pracuje w PSP11. Do plebiscytu " Nauczyciel na medal" organizowanego przez gazetę codzienną NOWINY, została zgłoszona przez grupę rodziców swoich byłych uczniów. To dzięki ich głosom, uczniów, znajomych i rodziny, wygrała etap powiatowy i awansowała do etapu wojewódzkiego. W województwie podkarpackim, pani Katarzyna Sądej zajęła 5. miejsce.
        Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że zdobyłam 1. miejsce w powiecie i 5. miejsce w województwie. W szczególności tym, które uznały, że warto mnie zgłosić. Byłam wzruszona i zaszczycona, odbierając taką nagrodę. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ponieważ zaufało mi wielu rodziców, wielu moich uczniów. W naszej szkole jest wielu wspaniałych nauczycieli, którzy zasługują na taki tytuł. Chciałabym także podziękować wszystkim koleżankom i kolegom z pracy, za wsparcie w plebiscycie ...Katarzyna Sądej"
5bd4743e8e1d0_p
20181106_110832