Podsumowanie konkursu „Lampion adwentowy”

11 listopada 2019 r. rozpoczęła się kolejna edycja organizowanego już od wielu lat w naszej szkole konkursu pt. „Lampion adwentowy”. Celem konkursu było własnoręczne wykonanie w gronie rodzinnym lampionu, który następnie będzie można wykorzystać podczas uczestnictwa w roratach – Mszach św. ku czci Najświętszej Maryi Panny sprawowanych w okresie Adwentu.
Organizatorzy zebrali aż 165 lampionów, które wystawione zostały na korytarzu szkolnym. Rękodzieła cieszyły nie tylko uczniów, ale także rodziców i pracowników szkoły. Jednocześnie „zwiastowały” szybko zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
5 grudnia 2019 r. odbyło się podsumowanie konkursu, w trakcie którego uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do używania swoich prac!
Katecheci.