Przygoda ze szkolnym ogródkiem

Przygoda z ogrodem rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. Grupa dziewcząt postanowiła wydobyć piękno tego szkolnego zakątka. Choć każde spotkanie upływało na ciągłej pracy, aż do zmroku, trudno było doczekać się kolejnego. Cięcia, wykarczowanie krzewów, nasadzenia a nawet pozbycie się uschniętych ogromnych konarów sosny, nie byłyby możliwe bez pomocy dorosłych. Serdecznie podziękowania dla mamy i dziadka Zuzi Watras, mamy Martyny Drzymały. Wspierali nas własną pracą, doradzali i przynieśli mnóstwo roślin, które pięknie odżyły tej wiosny. Dziękujemy mamie Janka Trybucha, która jako projektantka ogrodów, bardzo wiele nam wyjaśniła i zapewniła o swojej pomocy w stworzeniu projektu. Niestety koronawirus zamieszał w planach, ale mamy nadzieję spotkać się jeszcze w ogrodzie.
Zapraszamy do galerii zdjęć
Weronika Ambroszko, Martyna Drzymała, Zuzanna Głowacka, Gosia Król, Martyna Ornoch, Karolina Pruchnicka, Natalia Rączka, Anastazja Sudoł, Klara i Kinga Świątek, Zuzia Watras, Natalia Ziarno, Michalina Ziółkowska

Lidia Sawa