Rozstrzygnięcie konkursu „Bookshelf tour – pochwal się swoją domową biblioteczką”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Bookshelf tour - pochwal się swoją domową biblioteczką” został rozstrzygnięty. Wpłynęło wiele pięknych prac. Jury miało trudną decyzję do podjęcia, dlatego wyniki konkursu są dość „oryginalne“. Zdecydowano o przyznaniu jednego pierwszego miejsca w każdej grupie wiekowej oraz wyróżnieniu wszystkich pozostałych uczestników. Podajemy wyniki konkursu:

Pierwsze miejsce:   Szymon Walerowicz kl. 1 a

Klasy IV – VIII

Pierwsze miejsce: Lena Chruściel kl. 8 d

Każdy uczeń otrzyma dyplom i nagrodę książkową. Odbiór pamiątkowych dyplomów oraz nagród będzie możliwy po powrocie do szkoły.  Jury przyznało również nagrodę specjalną dla Weroniki Ambroszko  z klasy VI c, która wykonała zdjęcie nie tylko z samymi książkami, ale również z jej uroczym pupilem w roli głównej.

Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do galerii zdjęć.

Renata Tutka, Michalina Śniosek

Aleksander_Stec_1a