Rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie najciekawszego lapbooka o tematyce Irlandii i Świętym Patryku

Dnia 9 kwietnia 2021 roku w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na wykonanie najciekawszego lapbooka o tematyce Irlandii i Świętym Patryku, którego święto przypada na 17 marca. Uczniowie klas 4-8 przygotowali piękne prace, w które włożyli mnóstwo energii i pomysłowości. W wykonanych lapbookach znalazły się informacje oraz ciekawostki o Irlandii i o Świętym Patryku w postaci różnorodnych naklejek, szufladek, gier, łamigłówek oraz najrozmaitszych pomysłowych skrytek, które imitowały typowe foldery i zakładki znajdujące się w tradycyjnych lapbookach. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłowieniem zwycięzców, gdyż prace konkursowe były wykonane na bardzo wysokim poziomie. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

1 MIEJSCE

Łucja Dębska

Natalia Książek

Antoni Sikora

2 MIEJSCE

Gabriela Kapuścińska

Martyna Tokarz

3 MIEJSCE

Paulina Misztal

Karolina Kozak

Agata Kozak

Damian Laba

Bernard Sychta

Bartosz Butryn

Wiktoria Szot

Hanna Wiącek

Wręczenie nagród oraz dyplomów nastąpi w późniejszym terminie.

Serdecznie gratulujemy!!!!

Joanna Bieleń i Anna Bat