Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najładniejszą okładkę swojej ulubionej książki

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w szkolnym konkursie na najładniejszą okładkę swojej ulubionej książki. Uczestnicy konkursu musieli wykonać swoje dzieła w klasie pod okiem nauczycieli języka angielskiego, realizując w ten sposób projekt edukacyjny zatytułowany World Book Day czyli Światowy Dzień Książki. Tworząc swe prace uczniowie rozwijali swe umiejętności językowe oraz plastyczne. Okazuje się, że promować czytelnictwo można również w obcym języku.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 miejsce- Hanna Dworak- 3c

Xenia Wojtaś-3c

2 miejsce-  Aleksandra Płoszaj-3c

Maja Sabat-3c

3 miejsce- Nadia Tubielewicz-3a

Milena Warchoł-3d

Julia Obierska-3a

Prace znajdują się w galerii:

Gratulujemy!!!

Anna Bat i Marta Wiącek