Dzień Niepodległości
Klasa 5 b
Uczniowie Jedenastki - 2012

SZÓSTA NA SZÓSTKĘ

Tradycyjnie już podczas pikniku szkolnego obył się drużynowy konkurs dla klas VI „SZÓSTA NA SZÓSTKĘ”. Celem konkursu było między innymi  wdrażanie  uczniów do zdrowej i twórczej rywalizacji zgodnej z zasadami fair-play oraz kształtowanie poczucia wspólnoty i umiejętności twórczego współdziałania w zespole. Turniej odbył się na sali gimnastycznej a poprowadziła go pani Sylwia Majewska. Uczniowie klas VI rywalizowali ze sobą w  turnieju wiedzowym, konkurencjach sportowych i konkursie plastycznym „SZKOŁA NA WESOŁO”.  Jury w składzie: przewodnicząca pani dyrektor Maria Linek, nauczycielka języka polskiego pani Lidia Gołębiowska i przedstawicielka Rady Rodziców pani Ilona Kaczmarek, oceniało również  efekty wspólnej pracy uczniów przed konkursem to jest przebranie klasy, okrzyk, transparent i piosenkę o swojej klasie. Dodatkowe punkty otrzymali uczniowie za zachowanie się podczas całego turnieju.

Zwycięską drużyną okazała się klasa VI B.

Wszystkie klasy wykazały się niesamowitym zaangażowaniem oraz twórczymi pomysłami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

Wioletta Budkowska-Kozak

Marek Kaczyński