Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo!
Drodzy Uczniowie!

Nadeszła chwila, której długo oczekiwaliśmy. Jednak zanim wybierzemy się na zasłużony wypoczynek czas na podsumowanie tegorocznej pracy.
Wiem, że pomimo wielu różnych przeciwności i wyzwań wytrwale dążyliście do celu.

Poniesiony trud i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie i rozwijanie zdolności czy talentów zaowocowało świetnymi wynikami oraz wieloma sukcesami.

Gratuluję wszystkim Uczniom wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, gratuluję udziału w licznych występach artystycznych, wokalnych, gratuluję sukcesów plastycznych oraz Dziękuję za Wasze zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.

Dziękuję Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie edukacji na odległość w czasie epidemii.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali, rozwijali i prezentowali talenty Uczniów, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy.

Dziękuję wszystkim Pracownikom szkoły, którzy na co dzień dbali o komfort naszej pracy i nauki.

W szczególny sposób dziękuję Rodzicom i Opiekunom, bo to Oni każdego dnia stanowili wsparcie na tej krętej szkolnej drodze do wiedzy.

Dziękuję Radzie Rodziców oraz każdemu, kto wspierał pracę naszej szkoły.

Na koniec Wszystkim życzę wspaniałych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna Marszałek