Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Stalowa Sowa
Wizyta księdza biskupa
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Dzień Niepodległości
Klasa 5 b
Uczniowie Jedenastki - 2012
Paderewski

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE  ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Ostatni dzień w szkole to dla dyrekcji czas podsumowań i planów, dla nauczycieli czas refleksji i ,,domykania” dokumentacji, dla uczniów nadzieja na dobre oceny  i nagrody, no i oczywiście na wspaniałe wakacje. Zawsze jednak jest to dzień uroczysty.

I oto 19 czerwca zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2018/2019, a był to rok bardzo udany.

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia Pocztu Sztandarowego i odśpiewania hymnu szkoły. Następnie został rozstrzygnięty konkurs, który odbywa się co roku w naszej szkole, a jest nim: Życzliwy Uczeń Jedenastki. Ten zaszczytny tytuł zdobyła: ZUZANNA BEDNARZ  z  klasy VI A.  

Wyróżnieni w konkursie zostali również: ADAM DRZEWI  z klasy 4 D, AMELIA  OLESZCZUK z klasy  4 F i BARTOSZ DRELICH   z klasy V B.

Następnie wysłuchaliśmy wakacyjnej piosenki pt. „Lato” w wykonaniu naszego chóru szkolnego Puellarum Cantus pod batutą pani Katarzyny Pisery.

Dalsza część uroczystości została przeniesiona ze względu na bardzo wysokie temperatury do klas. Wychowawcy wręczyli dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, pracowali na rzecz szkoły oraz w różny sposób reprezentowali szkołę i lokalne środowisko.

Podziękowali również najbardziej aktywnym na rzecz szkoły i poszczególnych klas rodzicom oraz wręczyli im pamiątkowe dyplomy.

Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa, a na zakończenie życzyli sobie bezpiecznych i udanych wakacji.

Agnieszka Rataj 

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO

280

dni

21

godzin

16

minut

58

sekund

Najnowsze galerie