Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych

„Zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych“ – to stanowisko MEN na dzień 23.10.2020 r.

W związku z trudną sytuacją w kraju związaną z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) decyzją Premiera od poniedziałku (26 października 2020 r.) klasy 4-8 rozpoczynają naukę zdalną.

Nauka zdalna będzie prowadzona zgodnie z planem lekcji. Nauczyciele będą udostępniać link do lekcji w e-dzienniku.

Klasy 1-3 oraz oddział przedszkolny pracują bez zmian w trybie stacjonarnym, z możliwością prowadzenia lekcji online (w sytuacji, gdy np. uczeń poddany będzie kwarantannie).

Ze względu na mogące pojawiać się trudności organizacyjne i techniczne, a także jako wsparcie wszyscy wychowawcy i nauczyciele pozostają do Państwa dyspozycji.