Krasnale
Święto Niepodległości1
Naukowy zawrót głowy
Dzień Nauczyciela 2022
Spotkania ze sztuką - prace naszych artystów
Poznaj Polskę
Na lodowisku

Odkrywamy nowe metody nauczania

Prelekcja o Hiszpanii

W dniu 11 czerwca 2024 r. pani L. Goc przeprowadziła lekcję otwartą, zorganizowaną w ramach Projektu realizowanego z Funduszy Europejskich Erasmus+ pt. „Odkrywanie nowych metod nauczania“.

W lekcji uczestniczyli uczniowie klas od 5 do 7 wraz z wychowawcami. Nauczycielka opowiedziała zebranym uczniom o projekcie, na realizację którego szkoła pozyskała fundusze europejskie oraz o samym szkoleniu kadry pedagogicznej. W ramach szkolenia uczestnicy projektu zwiedzali miasto Granada i jego okolice.

Prelekcja zawierała pokaz zdjęć przybliżających zebranym uroki Andaluzji –  regionu Hiszpanii oraz historię, kulturę, zwyczaje i jedzenie hiszpańskie. Na zakończenie odbył się quiz, w którym nagrodą za dobre odpowiedzi były lizaki Chupa Chups (produkowane w Hiszpanii).

L. Goc

DO WAKACJI 2024 POZOSTAŁO