Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu - cd

Dobrze Jemy ze Szkołą  na Widelcu - cd
Za nami kolejne zajęcia realizujące projekt Dobrze jemy ze Szkołą  na widelcu. W dniu 03.03.2021 roku uczniowie uczęszczający do  świetlicy szkolnej  oraz klasa 0 poznali podstawowe informacje na temat roślin ich budowy oraz podziału. Utrwalili wiadomości na temat pochodzenia produktów spożywczych oraz zasad, jakimi należy się kierować, kupując je w sklepie. Poznali również zasady prawidłowego zachowania się przy stole i zasad obowiązujących w restauracji. Wychowawcy świetlicy: p. Władysława Góral, p. Katarzyna Urbańska, p. Adam Tryka oraz p. Małgorzata Bieszczad w klasie 0 wspólnie z dziećmi przygotowali plakaty "Jak zachować się przy stole" oraz zapoznali uczniów z fragmentami książki "Bon czy ton. Savoir - vivre dla dzieci" Grzegorza Kasdepke.
Poszczególne grupy zdobyły odznakę „znawcy dobrych manier” do plakatu osiągnięć umieszczonego w salach.

W. Góral

Szko__a_na_wid Szko__a_na_wid._1