Wiersze Jana Brzechwy

13 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wiersze Jana Brzechwy ". Dzieci wykonywały za pomocą techniki collage ilustracje do wybranego wiersza. Było wyjątkowo dużo prac.
W klasach pierwszych pierwsze miejsce zajęła praca Michaliny Klahs z I A, Miłosza Szczytyńskiego z I A, Anielki Żydzik z I C, Nadii Gałużny z I C oraz Jasia Wolana z I D.
Drugie miejsce zajęły pracę Mai Hepnar z I A, Ani Pamuły z I B, Paulinki Sobiło z I C i Zosi Łokaj I C.
Trzecie miejsce zajęła praca wykonana przez Alicję Zielińską z I C i Hani Tryki z I A.
Praca Oli Buk, Ani Dumy, Tymona Reguły I Olafa Maziarczyka otrzymała wyróżnienie.
W klasach drugich i trzecich pierwsze miejsce otrzymała Ola Konefał z II B, Natalia Sarnowska z II C I Hania Sądza z II C.
Drugie miejsce otrzymała Zuzia Baca z II A, Ola Siepietowska z II C, Nadia Gawryś z II C i Julia Paleń III C.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz drobne nagrody.

B. Wójcik