Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Krasnale
Szkoła Promująca Zdrowie
Święto Niepodległości1
Święto Niepodległości
Naukowy zawrót głowy
Wycieczki
Dzień Nauczyciela 2022
Spotkania ze sztuką - prace naszych artystów
Poznaj Polskę
Na lodowisku
Jubileusz 30-lecia szkoły

Matematyczna Sztafeta Klas Piątych

Zadania z Konkursu Sztafeta Klas Piątych - rok 2023

Zadania z dwóch ostatnich konkursów "Sztafeta matematyczna klas piątych" - rok 2019 i 2022

Matematyczna Sztafeta Klas Piątych

Uroczystość wręczenia nagród X edycji powiatowego konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych

X raz w powiecie , XVIII raz w mieście

MATEMATYCZNI GENIUSZE KLAS PIĄTYCH

Dnia 17 maja 2018r odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród X edycji powiatowego konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych. Konkurs ten organizowany przez nasza szkołę wpisał się już w jej tradycję.

W bieżącym roku do konkursu przystąpiło ponad 80 piątoklasistów z powiatu stalowowolskiego. Etap miejsko – gminny odbył się dnia

6 kwietnia 2018r. w naszej szkole, ZS w Bojanowie, ZS w Lipie, ZS w Pysznicy, ZS w Radomyślu nad Sanem, PSP w Zaleszanach. Do kolejnego etapu powiatowego zakwalifikowało się 33 uczniów. Na obu etapach uczniowie rozwiązywali zadania otwarte z zakresu szkoły podstawowej o podwyższonym stopniu trudności.

Od początku trwania konkursu patronat medialny sprawuje wydawnictwo SZTAFETA, które jest fundatorem pucharu dla zwycięskiej szkoły

w mieście i laureata konkursu powiatowego.

W bieżącym roku zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli, reprezentowali ją następujący uczniowie:

1.Kinga Kolano

2. Michał Krawczyk

3. Sebastian Jaśkowski

4.Karol Pikuła

5.Agnieszka Popek

Na etapie powiatowym, który odbył się 27 kwietnia, I miejsce zajęła MARIA CHMIELOWIEC z PSP NR 9 w Stalowej Woli.

Drużyna i tegoroczna zwyciężczyni odebrali puchar z rąk pani naczelnik Haliny Wołos oraz dziennikarza Sztafety Pawła Brzozowskiego.

Tytuł laureata otrzymali następujący uczniowie: Marcin Wilkus PSP Rzeczyca Długa, Szymon Haliniak PSP Pysznica, Kinga Kolano PSP nr 11, Michał Krawczyk PSP nr 11, Jakub Miklus PSP nr 12, Krzysztof Wiśniewski SSP 1, Piotr Szuba SSP 1. Uczniowie wyróżnienie w konkursie: Adam Brzuchnalski, Adrian Rębisz, Sebastian Jaśkowski, Aleksandra Rzepczyńska, Nikola Grabowska, Olga Ziarek, Oliwia Story, Aleks Dydak, Kacper Wiwijas.

Zaproszeni goście wręczyli nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu. zaproszeni goście. Dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom, które przyczyniły się do organizacji konkursu. Dla zaproszonych gości na uroczystości zaśpiewał szkolny chór Puellarum Cantus pod dyrekcją Katarzyny Pisery. Uczniom i nauczycielom życzymy dalszych sukcesów. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki: Iwona Bołotiuch, Ewa Jaskólska, Tomasz Szabat.

Ewa Jaskólska

Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018
Matematyczna Sztafeta 2018

Rozstrzygnięcie IX powiatowego konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych

5 maja 2017r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozstrzygnięcie IX powiatowego konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych. Konkurs organizowany jest przez nauczycieli matematyki Iwonę Bołotiuch i Ewę Jaskólską pod patronatem medialnym wydawnictwa SZTAFETA. Etap miejski odbył się w naszej szkole dnia 22 marca już po raz XVII. W bieżącym roku do konkursu przystąpiło ponad 80 piątoklasistów z całego powiatu. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 35 uczniów. Na obu etapach uczniowie rozwiązywali zadania otwarte z zakresu szkoły podstawowej o tematyce sportowej.
W bieżącym roku puchar wydawnictwa Sztafeta zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, którą reprezentowali następujący uczniowie: 
1. Emilia Budzyńska 
2. Wiktor Pioterczak 
3. Jakub Czajka 
4. Filip Rogala
W etapie powiatowym, który odbył się 5 kwietnia 2017 r.
I miejsce otrzymał - Cyprian MIKUŁA – PSP NR 4 
II miejsce –Julia SZEWCZYK – PSP NR 11 
III miejsce – Emilia BUDZYŃSKA PSP NR 7 
III miejsce Aleksandra KOLEŃSKA - ZSP PRZYSZÓW ZAPUŚCIE. 
Wyróżnienia otrzymali: Bartłomiej Brudniak – SP w Zbydniowie, Piotr Bródka – ZS w Turbii, Wiktor Pioterczak – PSP nr 7, Dawid Mordka – ZS Jastkowice, Amelia Ślepecka – PSP nr 5, Jakub Czerwiak – PSP nr 11, Michał Rybak – PSP Rzeczyca Długa, Weronika Łyko – ZS w Zaleszanach, Paweł Krawiec – PSP nr 9 w Stalowej Woli, Małgorzata Król – PSP nr 11 w Stalowej Woli i Karol Ji – PSP nr 3 w Stalowej Woli.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych

20 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych. Konkurs organizowany jest przez nauczycielki matematyki: Iwonę Bołotiuch, Ewę Jaskólską, Urszulę Łuszcz i odbywa się pod patronatem wydawnictwa Sztafeta. W bieżącym roku szkolnym do konkursu miejsko-gminnego przystąpiło 79 uczniów, z czego 29 zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Jak co roku, uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne o tematyce sportowej, zmagając się z trudnymi zagadnieniami i poradzili sobie z nimi znakomicie. Zwycięzcą konkursu i zdobywcą I miejsca został Paweł Wołek z klasy 5c PSP nr 11w Stalowej Woli, II miejsce zajął Mateusz Kopyto – PSP nr12 w Stalowej Woli, III Jarosław Mastalerczyk- PSP nr 7 w Stalowej Woli. Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Olko oraz Adam Kiszka z klasy 5e Nagrodę drużynową w tegorocznej edycji zdobyła Społeczna Szkoła Podstawowa. Na kolejnych miejscach uplasowały się PSP nr 11 oraz PSP nr 12. Zwycięska drużyna oraz zwycięzca otrzymali puchary ufundowane przez wydawnictwo Sztafeta. Wszyscy wyróżnieni i uczestnicy etapu powiatowego otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu Matematyczna Klas Piątych

27 maja 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu Matematyczna Sztafeta Klas Piątych. Konkurs organizowany jest przez nauczycielki matematyki: Iwonę Bołotiuch, Ewę Jaskólską, Urszulę Łuszcz i odbywa się pod patronatem wydawnictwa Sztafeta. W bieżącym roku szkolnym do konkursu miejsko-gminnego przystąpiło 86 uczniów, z czego 36 zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Wśród nich byli: Aleksandra Karczmarska, Lars Kowalski, Piotr Andres, Wiktoria Szwajka z PSP-11. Wyróżnienia w konkursie zdobyli: Aleksandra Karczmarska z klasy 5 a oraz Lars Kowalski z 5 c. Zwycięzcą konkursu została Oliwia Dziubek ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Stalowej Woli, a nagrodę drużynową otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12. Do nich też trafiły puchary ufundowane przez Tygodnik Sztafeta. Wszyscy wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DO WAKACJI 2024 POZOSTAŁO

-24

dni

7

godzin

51

minut

14

sekund

Najnowsze galerie