Dzień Chłopaka w oddziale przedszkolnym

Dzisiaj Dzień Chłopaka, więc Wam ślemy buziaka!!!

30 września 2022r., w naszej grupie świętowaliśmy Dzień Chłopca. Tego dnia, dziewczynki obdarowały swoich kolegów upominkami i złożyły im życzenia razem z panią. Każdy chłopiec musiał dzisiaj zostać doceniony i czuć się ważnym, dlatego otrzymał krawat oraz pamiątkowy medal. To był dzień pełen wrażeń, nie tylko dla chłopców. Wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych i zręcznościowych z przyborami. Było też taneczne szaleństwo w rytmie dziecięcych przebojów: wyginam śmiało ciało, kaczuszki czy pociąg.  Dobry humor nie opuszczał wszystkich do końca dnia i każdy uśmiechnięty opuszczał mury szkoły. Był to dzień dobrej zabawy oraz nawiązywania serdecznego kontaktu z rówieśnikami, okazywania sobie nawzajem życzliwości i koleżeństwa.                               Jeszcze raz wszystkiego najlepszego chłopcy!!!