I miejsce naszych uczennic w Festiwalu siatkówki plażowej

Na terenie basenów odkrytych MOSiR w Stalowej Woli odbył się Festiwal Siatkówki Plażowej dla dziewcząt, w którym wystartowały reprezentacje trzech stalowowolskich szkół podstawowych: PSP 7, PSP 11 i PSP 12.

Dodatkowo, poza konkurencją, zagrała także drużyna młodziczek Vegi MOSIR.  Festiwal otworzyła Magdalena Wrońska – Bulec – Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta.

Mecze rozgrywane były na świetnie przygotowanych dwóch piaszczystych boiskach do gry w siatkówkę plażową. Drużyny składały się z czterech zawodniczek na boisku i z rezerwowych. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Zwyciężył zespół PSP 11, drugie miejsce zajęła PSP 7, a trzecia była „dwunastka”.

Organizatorzy przyznali nagrody indywidualne dla najlepszych trzech zawodniczek z każdego zespołu. Piłki do siatkówki plażowej ufundowane przez MOSiR otrzymały: Anita Bazan, Iga Sutyła–Kowal oraz Aniela Ambroszko z naszej szkoły.

Skład naszej drużyny:

Aniela Ambroszko, Julia Banach, Anita Bazan, Maja Czarnecka, Wiktoria Kalamarz, Natalia Pydych, Aleksandra Grabowska, Sara Kosikowska, Sonia Chruściel, Weronika Ambroszko, Oktawia Guz, Julia Taraszka,  Iga Sutyła-Kowal.

Gratulacje!