II Powiatowy Konkurs Wiedzy o USA

Dnia 12 maja 2023r. w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy o USA. Organizatorkami konkursu były panie Anna Bat, Marta Wiącek oraz Joanna Bieleń. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów z 9 szkół z terenu powiatu stalowowolskiego. Zadaniem uczestników było przygotowanie ustnej prezentacji na wybrane przez siebie temat dotyczący Ameryki Północnej. Aby uatrakcyjnić swoją wypowiedź, uczestnicy musieli również przygotować prezentację multimedialną.
Występy uczniów były oceniane przez jury, w skład którego wchodzili wszyscy przybyli nauczyciele ze szkół. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
1 MIEJSCE- Zuzanna Walkowicz z PSP 12
2 MIEJSCE- Natasza Domańska z PSP 2
3 MIEJSCE – Wojciech Kantor z Katolickiej Szkoły Podstawowej
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali książki wraz z pamiątkowymi dyplomami. Również nauczyciele-opiekunowie metodyczni, otrzymali podziękowania za trud włożony w przygotowanie swoich uczniów do konkursu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom wraz z nauczycielami za udział w konkursie i zapraszamy serdecznie za rok!
Anna Bat, Marta Wiącek, Joanna Bieleń