„Jedenastka” najlepsza w mieście!

„Jedenastka” najlepsza w mieście!
Uzyskaliśmy najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty.

Podczas Stalowowolskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość, podczas której na ręce Dyrektor Joanny Marszałek została przekazana statuetka z gratulacjami dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli za uzyskanie najlepszego wyniku z egzaminu ósmoklasisty spośród szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Stalowa Wola w roku szkolnym 2020/2021.

Najlepszy wynik egzaminu ósmoklasisty to nie wszystko - cieszymy się także największą w mieście liczbą najzdolniejszych uczniów.
Stypendia edukacyjne za wybitne osiągnięcia i sukcesy w nauce dla naszych uczniów oraz absolwentów przyznane zostały przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

Lista stypendystów 2020/2021
1. Chmiel Aleksander
2. Czubat Marcel
3. Jaśkowski Sebastian
4. Gwóźdź Radosław
5. Cagara Jakub
6. Cholewa Piotr
7. Krawczyk Michał
8. Nadzieja Alicja
9. Różański Mikołaj
10. Prajzner Jakub
11. Wtorek Dominik

Miejskie świętowanie Dnia Edukacji Narodowej uświetnił występ naszego szkolnego chóru, który został nazwany "perełką Stalowej Woli", pod przewodnictwem wybitnej dyrygentki Pani Katarzyny Pisery.

Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowej Woli otrzymała Pani Ewa Sekulska, natomiast Medale KEN otrzymały Panie Jadwiga Biela i Beata Gwóźdź.

Gratulujemy i składamy wyrazy wdzięczności wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy z serca podziękować za trud podejmowanej pracy na rzecz edukacji oraz kształtowania szlachetnych postaw młodego pokolenia życzymy, aby Wasze zaangażowanie wynikające z pasji do pracy zawsze budziło uznanie w oczach Uczniów, Rodziców i całej społeczności oraz było źródłem osobistej satysfakcji.

Dyrekcja Szkoły