Kiermasz ozdób świątecznych

W  bieżącym roku szkolnym w dniach od 13 – 18 grudnia 2018 r., odbył się w naszej szkole Kiermasz Ozdób Świątecznych, wykonanych w ramach zajęć plastyki w klasach IV – VI, pod kierunkiem  P. Ewy Konieczny oraz w domach przez naszych uczniów.

Kiermasz przeprowadzony został przez SU pod opieką pedagoga szkolnego - Aleksandry Serafin w ramach wolontariatu. Tak, jak w latach ubiegłych, akcja ta cieszyła się wielkim zainteresowaniem, zarówno ze strony wykonawców, jak też chętnych do nabycia stroików (uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły), a naprawdę było czym nacieszyć oczy.

Z zebranych środków ufundowano w okresie świątecznym bon towarowy, dla jednej z naszych wielodzietnych rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkie pozostałe środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne, o których zadecyduje Szkolna Rada Wolontariatu.

Za okazane serce, hojność i wkład pracy wszystkich wykonawców świątecznych ozdób oraz wolontariuszy serdecznie dziękujemy.

Rada Wolontariatu