Konkurs na recytacje wierszyków o tematyce zimowej w języku angielskim dla klas drugich

Zimową porą zachęcamy uczniów klasy 2 do wzięcia udziału w konkursie na recytacje wierszyków o tematyce zimowej w języku angielskim. Prosimy zainteresowanych uczniów i ich rodziców o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

ogłasza

Winter Rhymes

(Zimowe wierszyki)

Adresaci konkursu: uczniowie klas 2.

Organizatorzy konkursu: Monika Szczerska, Joanna Bieleń

Cele konkursu:

- rozwijanie umiejętności językowych,

- rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywności,

- stworzenie uczniom możliwości prezentacji swoich talentów i zainteresowań.

Warunki udziału w konkursie:

1. Zadaniem uczestników konkursu jest wyrecytowanie wierszyka w języku angielskim.

2. Wiersz może być dowolny, można również skorzystać z tych, które przygotowały dla uczniów Panie nauczycielki (plik zostanie przesłany do osób, które są zainteresowane udziałem w konkursie).

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie jednego wierszyka (można również przygotować rekwizyty lub specjalny strój) oraz zgoda rodziców na udział w konkursie i umieszczenie danych dziecka oraz jego pracy na stronie Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli w celu przedstawienia wyników (zgoda w załączniku do pobrania).

4. Termin zgłoszenia do konkursu to 24 stycznia 2022 r., do p. Moniki lub Joanny.

5. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z uznaniem przez uczestnika warunków niniejszego regulaminu.

6. Konkurs odbędzie się w środę – 2 lutego 2022 r.

7. Laureatów konkursu wyłoni komisja PSP nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli.

Serdecznie zapraszamy!