Konkurs "Rodzinny różaniec"

Konkurs
203! Tyle własnoręcznie zrobionych różańców zebrali katecheci w tegorocznej edycji konkursu „Rodzinny różaniec". Wydarzenie jak zwykle zorganizowane zostało w październiku — miesiącu szczególnie poświęconemu tej modlitwie — w którym wierni zbierają się na nabożeństwach różańcowych, by przy wypowiadanym pozdrowieniu anielskim kontemplować tajemnice życia Jezusa i Maryi.
Różańce, wykonane przez uczniów naszej szkoły, zrobione były z najróżniejszych materiałów. Kasztany, żołędzie, nakrętki, tektura, włóczka, guziki, drewno, koraliki, to tylko niektóre spośród nich. Pomysłowość i kreatywność niejednokrotnie zaskakiwała organizatorów oraz tych, którzy mieli okazję podziwiać prace podczas wystawy przygotowanej na korytarzu szkolnym.
Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał nagrodę: dziesiątkę różańca i wizerunek Maryi ufundowane przez Radę Rodziców oraz czekoladę, którą ufundowało biuro Rady Miasta Stalowa Wola.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Katecheci.