Mikołajki w zerówce

6 grudnia 2022r. pojawił się w oddziale przedszkolnym długo oczekiwany przez wszystkich gość  Święty Mikołaj! Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do szkoły. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały przez cały rok. Po śniadaniu poznały legendę o św. Mikołaju z Miry i Laponii oraz uczestniczyły w mikołajkowych zabawach. Wreszcie nastąpił ten moment, kiedy utrudzony podróżą Mikołaj wszedł do naszej sali w asyście dwóch aniołków i diabełka. Powitaliśmy gości piosenkami. Następnie Mikołaj wręczył każdemu prezent i pozował do pamiątkowego zdjęcia. Dzieci były szczęśliwe i rozpromienione. Wizyta św. Mikołaja przyniosła dzieciakom wiele radości i wrażeń. Warto jest być grzecznym przez cały rok!!!

Zdjęcia w galerii: https://www.szkola11.pl/galeria/rok_szkolny_20222023-1/mikolajki_w_zerowce

Anna Baniuch