Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Angielski jest fun-tastyczny!"

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny
W II półroczu bieżącego roku szkolnego uczniowie klas II wraz ze swoimi nauczycielami będą realizować zadania wynikające z przystąpienia do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Angielski jest fun-tastyczny!".

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Angielski jest fun-tastyczny!" jest pokazanie uczniom jak ważna w naszych czasach jest znajomość języka angielskiego, rozbudzanie zainteresowania krajami anglojęzycznymi oraz zapoznanie dzieci i nauczycieli z ideą dwujęzycznego nauczania. Poprzez stworzenie otoczenia przyjaznego nauce języka, będziemy zdobywać wiedzę, rozwijać ciekawość i tolerancję, wdrażać do samodzielności w procesie uczenia się języka obcego oraz zachęcać do przełamywania barier językowych.

W trakcie realizacji projektu, uczniowie na lekcjach języka angielskiego będą wykonywać wybrane przez nauczycieli zadania z pakietu, a efekty wspólnej pracy zostaną zaprezentowane na stronie szkoły i stronie internetowej projektu.

Nauczycielki języka angielskiego w klasach II
Marta Wiącek, Agata Ziółkowska
Cele projektu