Podsumowanie akcji "Pączek dla Afryki" 2021

Nasza szkoła pomimo obostrzeń epidemicznych, ale z zachowaniem rygoru sanitarnego kolejny już raz dołączyła do akcji. Wolontariusze w dniach 10-12.02.2021r. zbierali pieniądze w ramach akcji „Pączek dla Afryki”.  W działania włączyli się wszyscy uczniowie klas młodszych. Niezwykłym zaangażowaniem wykazał się oddział przedszkolny. Każde dziecko wrzuciło datek do puszki.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji zbierając datki, przyłączając się finansowo, propagując wydarzenie i działania misyjne serdecznie dziękujemy. Całkowity dochód ze zbiórki
w wysokości 1115,18 zł zostanie przeznaczony na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie,  na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Rada Wolontariatu i Katecheci PSP nr 11

5p