Pożegnanie ósmoklasistów

Życie składa się z powitań i pożegnań. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. 23 czerwca 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Tego dnia 127 uczniów ukończyło naukę w szkole podstawowej.

Był to niezwykle uroczysty moment. W sali gimnastycznej naszej szkoły licznie zebrali się uczniowie, rodzice absolwentów oraz Grono Pedagogiczne wraz z Dyrekcją szkoły. Uroczysty apel uświetnił również wysęp szkolnego chóru Puellarum Cantus pod kierunkiem pani Katarzyny Pisery.

W trakcie uroczystości nastąpiło rozdanie nagród uczniom wyróżnionym w nauce, laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych, utalentowanym sportowcom oraz chórzystkom. Podziękowania powędrowały również do Rodziców, którzy w szczególny sposób angażowali się w sprawy szkoły.

Na zakończenie wysłuchaliśmy wspaniałych podziękowań od absolwentów, życzeń od przedstawiciela klas siódmych oraz obejrzeliśmy prezentację, w której przedstawione zostały najciekawsze momenty i wspomnienia  uczniów od klasy pierwszej aż po ósmą.

Spotkanie zakończyło się wystąpieniem Pani Dyrektor Joanny Marszałek, która podziękowała uczniom za ich wysiłek i trud oraz życzyła im powodzenia w przyszłości.

Uroczyste pożegnanie Absolwentów 2021/2022 było wspaniałym spotkaniem, pełnym podniosłych momentów, wspomnień i mądrych życzeń.

Drodzy Absolwenci!

Nadszedł czas pożegnania. Odchodzicie w szeroki świat, przed Wami dalsze etapy edukacji i rozwoju osobistego.
Praca z Wami była dla całego Grona Pedagogicznego nie tylko wyzwaniem, ale i wielką przyjemnością. Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać.

Życzymy Wam, Drodzy Absolwenci, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Mamy nadzieję, że udało nam się je tylko wzmocnić.

Wszystkiego dobrego!

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 IM. SZARYCH SZEREGÓW W STALOWEJ WOLI