Prace plastyczne uczestników Wielkiej Ligi Czytelników

Uczniowie, którzy wzięli udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników, poza rozwiązanymi testami, mogli wykonać prace plastyczne do wybranych przez siebie konkursowych książek, zdobywając w ten sposób indywidualne sprawności czytelnicze. W kolejnym etapie wykonają test kwalifikacyjny do podanej książki, zaś najlepsi zmierzą się w teście drużynowym online. W kolejnym etapie wezmą udział: Lena Brzostowicz, Hanna Sadza, Zuzanna Guzicka,  Leon Krawiec,  Aleksandra Witkiewicz,  Antoni Gaj, Jan Kulig,  Marta Lubaś, Wiktoria Waśkiewicz, Paulina Sikora, Izabela Grymulska, Błażej Ludian, Tymon Szczoczarz,  Zuzanna Paterek, Aleksander Jaślanek, Natalia Kolano. Gratulujemy najbardziej wytrwałym czytelniom!
Poniżej prezentujemy efekty ich pracy na pierwszym etapie.

A. Partyka