Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Jubileusz 30-lecia szkoły
Jubileusz 30-lecia szkoły
Uczniowie Jedenastki - 2012
Obchody Dnia Ziemi
Kartki Wielkanocne
Poznaj Polskę
Na lodowisku
rozpoczęcie roku

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
Zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się 1 września 2022 roku o godz. 8.00 w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli.

 

Uczniów klas pierwszych oraz klasy „0” i  ich rodziców/opiekunów zapraszamy o godz. 9.45 na krótkie spotkanie w sali gimnastycznej, po nim uczniowie przejdą z nauczycielem wychowawcą do wyznaczonych klas. Prosimy o wchodzenie do szkoły wejściem od strony sali gimnastycznej. Z każdym uczniem do sali może wejść tylko jeden rodzic/opiekun.

 

Uczniowie klas drugich i trzecich oraz ich rodzice/opiekunowie spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00 przy wejściu do szatni i z nauczycielami przejdą do wyznaczonych sal (z każdym uczniem do sali może wejść tylko jeden rodzic/opiekun).

 

Uczniowie klas 4 - 8 spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych według wyznaczonego harmonogramu. Prosimy o wchodzenie do szkoły głównym wejściem, tam na uczniów będą czekać nauczyciele i wspólnie udadzą się do klas.

Szczegółowy harmonogram spotkań w załączniku.

UWAGA
Przed szkołą oraz na parkingu obok szkoły trwają prace remontowe. Ze względu na duże utrudnienia prosimy w miarę możliwości o przybycie na rozpoczęcie
nowego roku szkolnego pieszo lub pozostawianie samochodów na parkingach w okolicach szkoły.

DO WAKACJI 2022 POZOSTAŁO

260

dni

13

godzin

51

minut

4

sekund

Najnowsze galerie