Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się 1 września 2022 roku o godz. 8.00 w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli.

Uczniów klas pierwszych oraz klasy „0” i  ich rodziców/opiekunów zapraszamy o godz. 9.45 na krótkie spotkanie w sali gimnastycznej, po nim uczniowie przejdą z nauczycielem wychowawcą do wyznaczonych klas. Prosimy o wchodzenie do szkoły wejściem od strony sali gimnastycznej. Z każdym uczniem do sali może wejść tylko jeden rodzic/opiekun.

Uczniowie klas drugich i trzecich oraz ich rodzice/opiekunowie spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00 przy wejściu do szatni i z nauczycielami przejdą do wyznaczonych sal (z każdym uczniem do sali może wejść tylko jeden rodzic/opiekun).

Uczniowie klas 4 - 8 spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych według wyznaczonego harmonogramu. Prosimy o wchodzenie do szkoły głównym wejściem, tam na uczniów będą czekać nauczyciele i wspólnie udadzą się do klas.

Szczegółowy harmonogram spotkań w załączniku.

UWAGA
Przed szkołą oraz na parkingu obok szkoły trwają prace remontowe. Ze względu na duże utrudnienia prosimy w miarę możliwości o przybycie na rozpoczęcie
nowego roku szkolnego pieszo lub pozostawianie samochodów na parkingach w okolicach szkoły.