Rozstrzygnięcie konkursu piosenki harcerskiej i patriotycznej

21 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej.
Jury w składzie p. Katarzyna Pisera, p. Justyna Markut oraz p. Zbigniew Partyka przyznało następujące nagrody:

1 miejsce: Antonina Trębicka, Hanna Stręciwilk, Szymon Walerowicz kl. 1 a "Co to jest niepodległość?" oraz Wiktoria Waśkiewicz kl. 1 b "Jesteśmy Polką i Polakiem".
2 miejsce: Gabriela Buda, Nadia Tubielewicz kl. 3 a "Warszawskie dzieci" oraz Beata Duma kl. 1 b "Jesteśmy Polką i Polakiem".
3 miejsce: Paulina Sikora kl. 1 b "Krajka" oraz Sebastian Wesołowski kl. 3 b "Pieśń pożegnalna".
Wyróżnienie: Julia Młynarska kl. 1 b "Maszerują Strzelcy".

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Nagrody zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

Zdjęcia z konkursu:

Organizatorami konkursy były:
p. Agnieszka Hepnar i p. Anna Zbrożyna-Tutak.