Światowy Dzień życzliwości

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Pomysł narodził się już w 1973 roku pod nazwą World Hello Day w Stanach Zjednoczonych. Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

By uczcić ten dzień w naszej szkole, przygotowaliśmy Tablicę Życzliwości, za pośrednictwem której uczniowiei nauczyciele mogą w tym szczególnym dniu przekazać swoim koleżankom i kolegom, znajomym życzeniai pozdrowienia z okazji Dnia Życzliwości.

Współorganizatorzy