VII Zimowa Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

27 stycznia 2023r. na hali sportowej SLO w Stalowej Woli odbyła się siódma edycja zimowej olimpiady dla przedszkoli. Wzięła w nich udział drużyna z naszego oddziału przedszkolnego przy PSP nr 11, w składzie: Marysia  Góral,  Ian  Jamróz,  Wojtuś  Kasica,  Jaśminka  Kata,  Franio  Kopeć,  Szymon  Markowicz,  Dawid  Siepetowski, Wiktoria  Sonnek,  Bartek  Zakrzewski. Dzieci startowały w dziewięciu konkurencjach z przyborami, w których wykazały się szybkością i różnorodną sprawnością fizyczną. Wśród siedmiu startujących zespołów nasza drużyna  okazała się najlepsza i najszybsza, zajęła I miejsce. Otrzymaliśmy piękny puchar i dyplom. Wszyscy zawodnicy dostali również pamiątkowe dyplomy, złote medale oraz nagrodę rzeczową w postaci przyborów gimnastycznych.  Gratulujemy najmłodszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów. To była wspaniała zabawa dla dzieci oraz kibicujących im w tym dniu rodzin.

Anna Baniuch