Wycieczka 4a i 4d w Góry Świętokrzyskie

Dnia 19 maja klasy 4a oraz 4d uczestniczyły w wycieczce szkolnej. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Uczniowie mieli okazję podziwiać piękną Jaskinię Raj oraz poeksperymentować w Centrum Nauki Leonardo Da Vinci. Dodatkowo można było przenieść się choć na chwilę w najsłynniejsze miejsca na świecie, a to za sprawą uroczego miejsca jakim jest Sabat Krajno-Park Rozrywki i Miniatur, które zachwyca miniaturami takich obiektów jak Big Ben, Katedra Notre-Dame, Plac Św. Piotra, Koloseum, Pomnik Chrystusa Odkupiciela, Wieża Eiffla, Piramida Cheopsa, Wodospad Niagara, Wulkan Etna i wiele, wiele innych. Kolejną atrakcją był seans w kinie 6D. Naszą wycieczkę zakończyliśmy wizytą w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Zmęczeni ale radośni wróciliśmy bezpiecznie do domu. Opiekę nad uczniami sprawowali p. Anna Bat, p. Paulina Kowalczyk oraz p. Piotr Felczak.