Wyniki Miejskiego Konkursu Matematyczna Sztafeta klas Piątych

6 maja 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli odbył się  Miejski Konkurs Matematyczna Sztafeta Klas Piątych, organizowany przez nauczycielki matematyki. Do konkursu przystąpiło 40 uczniów ze stalowowolskich szkół podstawowych.  Uczniowie świetnie poradzili sobie z  zadaniami matematycznymi  o podwyższonym stopniu trudności.

Zwycięzcą konkursu  została Maja Mazur ze Społecznej Szkoły Podstawowej.

II miejsce zajęli: Hubert Barański –PSP nr 9, Iga Piestrak  - PSP nr 9, Antoni Sikora – PSP nr 11

III miejsce: Hubert Anduła –PSP nr 11, Gabriela Giżka- PSP nr 11.

Nagrodę drużynową w tegorocznej edycji zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowanr 11 w Stalowej Woli, którą reprezentowali:

Antoni Sikora, Hubert Anduła, Gabriela Giżka, Kamila Pryciak, Liwia Wojtanowicz.

Zwycięska drużyna oraz zwycięzca otrzymali  puchary ufundowane przez wydawnictwo Sztafeta. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I. Bołotiuch, E. Drelich, E. Kusz, A. Rolek