Z okazji zakończenia roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną pracę wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Przyjaciołom naszej szkoły.

Gratulujemy sukcesów!

Życzymy, by nadchodzące wakacje były czasem bezpiecznego odpoczynku, pięknych słonecznych dni wypełnionych radością i bogatych w niezapomniane wrażenia. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratulujemy Wam wszystkim!!! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękujemy Wam za trud, wysiłek i zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności oraz talentów. Jednocześnie dziękujemy Tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.

Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku.

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracamy się do Absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji. Wierzymy, że Jesteście do niego dobrze przygotowani. Czas nauki w tej szkole pozwolił Wam zdobyć wiedzę, doświadczenie i myślę, że… odwagę na dalszą drogę.

Pamiętajcie, że o wartości człowieka oprócz nabytej wiedzy, decyduje to, co ma w sercu.

Życzymy Wam wielu sukcesów i dalszego wzrastania na kolejnych etapach kształcenia, pięknych wspomnień i przeżyć ze szkolnych murów oraz spełnienia marzeń związanych ze swoją przyszłością.

Rok szkolny 2020/2021 był bardzo wyjątkowy. Równie nietypowe jest pożegnanie z Wami. Nie możemy świętować zakończenia szkoły w tradycyjnej formie. Mimo to, pragniemy przekazać Wam słowa wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia.

Kochani!

Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach!

Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Szanowni Rodzice!

Chcielibyśmy również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły - ogromnie dziękujemy.

Dziękujemy także Szanownemu Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom i Przyjaciołom Szkoły za wsparcie naszych działań, za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszych wychowanków. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękujemy Wam za cierpliwość i podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękujemy za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękujemy za wszelkie podejmowane inicjatywy składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Joanna Marszałek