Zdrowe drugie śniadanie

W ramach realizowanego w naszej szkole ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Trzymaj formę" uczniowie klas 7a, 7b i 8d wzięli udział w akcji „Zdrowe drugie śniadanie". Głównym celem tego przedsięwzięcia było zwiększenie u uczniów świadomości na temat zdrowego odżywiania się. Uczniowie klas 7 „wyposażeni"  w teoretyczną wiedzę po zakończenia działu „Układ pokarmowy" na lekcjach biologii, pamiętając o higienie i bezpieczeństwie, przygotowali zdrowe i pożywne drugie śniadanie. Stworzyli kolorowe i zdrowe kanapki oraz różnego rodzaju sałatki warzywne i owocowe. Dzięki takim zajęciom kulinarnym mieli możliwość praktycznego wykorzystania poznanych zasad zdrowego odżywiania a przy okazji wykazali się pomysłowością i kreatywnością.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Wioletta Budkowska – Kozak

Agnieszka Kaczmarska