Rada Wolontariatu

Dary Serca dla dzieci z Ukrainy

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka, jednak nie wszystkie dzieci będą go obchodziły...  Nasza szkoła organizuje kolejny raz zbiórkę darów serca. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie najmłodszych mieszkańców Ukrainy.
Zapraszamy wszystkich  Uczniów, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników naszej Szkoły  do akcji mającej na celu pozyskanie darów, które zostaną rozdysponowane wśród dzieci mieszkających na Ukrainie. Zbieramy zabawki i słodycze oraz przybory szkolne.
Każdy może  przynieść dowolną rzecz według własnych możliwości, nie oczekujemy rzeczy wielkich, lecz prosimy o dary serca.
Akcja w naszej szkole  trwa do 25.05.2021 r. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tą akcję.

Rada Wolontariatu