Rada Wolontariatu

STALOWOWOLSKA PACZKA POMOCY

Nasza szkoła po raz kolejny wspiera akcję charytatywną. Tym razem dołączamy do  akcji „Stalowowolska paczka pomocy”. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie stalowowolskich seniorów, będących w trudnej sytuacji życiowej.
Samorząd Uczniowski i Rada Wolontariatu zapraszają wszystkich uczniów do zaangażowania się w tę akcję.
Zbieramy artykuły spożywcze takie jak: kakao, herbata, miód, dżem, słodycze, kawa, oraz środki czystości : mydło, płyn do zmywania, proszek do prania, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne.
Każdy może  przynieść dowolną rzecz według własnych możliwości, nie oczekujemy rzeczy wielkich, lecz prosimy o wsparcie tego przedsięwzięcia.
Akcja trwa do 14.12.2018 r. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę akcję. Środki czystości i artykuły spożywcze prosimy przynosić na dyżurkę szkolną.
Rada Wolontariatu