Rada Wolontariatu

Stalowowolska Paczka Pomocy

Zbiórka darów w ramach dorocznej akcji charytatywnej „Stalowowolska Paczka Pomocy – Samotny, ale nie sam” w naszej szkole potrwa do 25.11.2021 r.  Jej celem jest wsparcie seniorów 65+, osób samotnych i niepełnosprawnych. Akcja jest organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.
Jeśli chcesz pomóc to przynieś do dyżurki szkolnej dary w postaci trwałej żywności m.in. kawa, herbata, miód, dżemy, bakalie, słodycze oraz artykuły chemiczne, przede wszystkim szampony, żele do mycia, kremy itp.
Na początku grudnia paczki zostaną dostarczone seniorom do ich domów przez strażaków, pracowników MOPS-u i wolontariuszy. W ubiegłym roku takie wsparcie trafiło do 115 mieszkańców Stalowej Woli.
Rada Wolontariatu